Küfür içerir     Restoranda kafede sipariş verirken zorlanan, mönüyü adeta bir roman eleştirmeni, bir gurme gibi didikleyen, vejeteryan, ilk randevuda alkollü içki tercih eden adam, bir siktir git lütfen. Telefon numaramı sil, unut gitsin. 

     Ha bir de bunların kendi yaşadığı şehirdeki restoranlardan bihaber olan versiyonları vardır. İbneler götüresice, götünün üstüne oturamayasıca, mahallle kızı mısın lan? Baban izin vermiyordu da dışarı çıkmana, evden işe işten eve bir hayat mı sürdün, ondan mı öğrenemedin en piyasa pastaneleri? 
     
      Ya restoranı ararken kaybolanlara ne demeli? Bu ezik köpek erkekler kendilerini bir bok sandıkları ve bilmedikleri konularda sağa sola danışmayı penislerine bir kara leke olarak gördükleri için adres de sormazlar. Haydi malsın, cahilsin bari bir navigasyon cihazı al, ya da gözüme gözüme soktuğun o Iphone'undan bak adrese. Neyse, mönüye bakarken bile statünle (olmayan), paranla (ne gezer), terk ettiğin kızlarla (siktir) böbürlenmeyi bırak da bana bir taze portakal suyu söyle.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İrem Çağıl

Eli yüzü düzgün öğretmen kız takip altında