Erkekleri öldürecez hazır olun

Son günlerde dünyadaki tek akrabam Karaşimşek'le dilimize dolanan bu şarkı tüm sigortalarımı attırıyor. Şu sözlere bak yaaa:

İstersen adını hiç koymayalım
Nazarlardan korusun diye Allahım

Kızlaaaaarrr.. Aman diyeyim kızlar düşmeyin ibne heriflerin bu tuzaklarına. Nazar değmesinmiş de, kıskananların gözü kalırmış da, dedikodu olurmuş da, aşkımızı başbaşa yaşayalım falan. Tırrrrttttt!!! 

Bu ezik köpek, insan içine çıktığında elini tutmuyorsa, fiziksel olarak senden uzak duruyorsa, köylü annesinden utanan emo kızlar gibi önden önden yürüyorsa, seni ailesinden birileriyle, ya da en azından yakın arkadaşlarıyla kız arkadaşı olarak tanıştırmıyorsa her türlü iletişim kanalından engelle ki kapının önüne gelip paspas olmak zorunda kalsın. Mesajla telefonla falan yalvarmalara kanma. Hele whatsapp asla. 

''Adını koymayalım'' diyen erkek adını koymak istiyordur aslında. Adını ''Fuckbuddy'' koymak niyetindedir de bunu sana hissettirmeden yapacaktır. ''Bana güvenmiyor musun?''larla, ''Ben diğer erkekler gibi değilim, benim için cinsellik geri plandadır''larla yavaştan seni kayganlaştıracaktır. Adını koymayacaktır ama amına koyacaktır, bilesin
Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İrem Çağıl

Ekşi Sözlük'ten Geliyorum Dişlerim Kahkahalı