Beleş Aliexpress Reklamı Yapıyorum Yine

Yahu nedir benim bu Aliexpress'ten çektiğim. Resmen esir aldı beni. Aşığım yanmışım, sevdana dalmışım, uyuyakalmışım, uyandır beni Aliexpress. Her gün Aliexpress'te bir ilgi alanımla ilgili araştırma yapıyorum. Ucuz bulduklarımı alıyorum. Ama bazı sevdiğim şeyler var ki, ucuzunu bulmak çok zor. Bakmak da bir nebze tatmin ediyor beni neyseki. Bugün el yapımı, renkli, romantik fincanlardı konum. Buyrun buradan yakın kızlar: 


Yorumlar

 1. site pek uyduruk ama. fiyata göre listele diyorsun, 2. sayfada eskiye dönüyor. saçmasapan da bi türkçesi var :)
  amma her şey var valla. kuzenim burdan sürekli takı siparişi veriyor ve arkadaşlarına %300 karla satıp okul harçlığını kazanıyor..
  2 çanta, bi kaşmir kazak, 2 toka, 2 bluz siparişi verdim. gerisi için kendimi zor tutuyorum :)
  kaç güne geliyor kargo?

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yoo, uyduruk olan Aliexpress değil, Google çeviri. Çeviriyi Aliexpress yapmıyor, internet tarayıcımız yapıyor. Bu cihazlar zaten çeviri yapabiliyor olsaydı insanlar tercümanlara para ödemezdi. Ay neyseki İngilizceciyim canım, tüh senin adına üzüldüm :DDD Kuzenine helal olsun, ben öğretmen milletine aldığım fiyata bile satamam, almaz cimri pislikler. Bazen bir şey alıyorum 2 haftada geliyor, bazen 4 haftada. Ama Çin'den Türkiye'ye aslında 1 haftada falan geliyor da Türkiye'de bekliyor ürün nedense, bu da beni delirtiyor

   Sil
 2. fiyata göre listeleme problemi çözülse çeviriyi geçtim :) 24 dolara aldığım "gerçek" deri çantanın aynını 17 dolara gördüm.
  üzülüyo insan..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aliexpress, kendisini bu kadar savunduğumu görse bana hediye ürün falan yollar :) Aynı ürün farklı satıcılarda farklı fiyatlara oluyor. Ve ben hep en ucuz olanını alıyorum. Nasıl mı? Ürünü beğendim ya, adını kopyalıyorum, arama çubuğuna yapıştırıp aratıyorum. O üründen kaç farklı satıcı satıyorsa önüme sıralıyor. En ucuz satandan alıyorum.

   Sil
  2. bunu öğrendiğim iyi oldu, bi alışveriş yapayım öğrenmiş miyim bakayım :))

   Sil
 3. Benim siparişlerim geldi ama çanta berbat hiç resimdeki gibi değil :(
  alacağın olsun ali..

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Israrla savunacağım Aliexpressi :) hiç bir siparişim beklediğimden farklı çıkmadı. Yorumların hepsini okuyup ona göre alıyorum.

   Sil

Yorum Gönder

Alkışlayan eller dert görmesin

Bu blogdaki popüler yayınlar

İrem Çağıl

Eli yüzü düzgün öğretmen kız takip altında