Kıskanççççççççç Tuba

Yine bir gün bütün ''loser''lar tek taşın yanına alyansını 

takmış, elini koca adayının kıllı eli üstüne koyup resim 

atmıştı Facebook'a.

Ve yine bütün zeki kadınlar evde kalmıştı. Havada kesif bir 

adaletsizlik kokusu vardı.

Yorumlar

 1. aman yaaa.. evlenipte napacan? (evli-1 çocuk anası). boşver hayatın güzel senin.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Hayatım çok süper de, ne bileyim işte bakılın beni sizinkinden daha zengin bir herif aldı diye hava aradım geliyor bazen

   Sil
  2. benim herif fakir rahat ol :) ben heriften daha çok maaş alıyorum :) senin o hava atacağın günleri 4 gözle bekliyorum :)

   Sil
  3. Şoktayım! Bir kadın, kendinden az kazanan bir erkekle niye evlenir ki? Çorap koklamak için mi? Yaptığı yemeklerin tuzu az ya da fazla bulunsun da burun kıvrılsın diye mi? Lütfen buna bir cevap ver. :D

   Hem ben zengin koca bulunca bu blogu tamamen imha edeceğim ve ''Kocişimle dünyayı geziyoruz'' adlı bir blog açacağım.

   Sil
  4. ahahahha :D ben kocamla tanıştığımda eğitim durumunu ve maaşını sormadım. hem maaşım hem de eğitim durumum kocamınkinden fazla :D (kocam lise, ben önlisans mezunu-lisans öğrencisiyim. kocam özel sektörde eleman ben devlet memuruyum)
   neden evlendiğime gelince..
   sevdim ayol sevdim :)
   çoraplarını koklamıyorum hatta dokunmuyorum bile :) yemekte yapmıyorum kayınvalidem yapıyo ahaha :D (tuzun tadını alamam ben)
   açıkçası ben evliliği, eşimi kızımı seviyorum para bence herşey değil :)

   o blogu 4 gözle bekliyorum dediğim gibi :) sen kocişinle gez ben oturduğum yerde kıskançlıktan çatlayayım :D

   Sil
  5. Acıkınca sevgi yenmiyor ama. Ve erkekler, elde edene kadar seviyorlar. Dahası, biz kadınlar zaten bize ilgi gösteren herhangi bir erkeği sevebiliriz. Bizim böyle bir yeteneğimiz var. Bana ilgi gösteren bir fakir, bir de zengin olursa seçimimi zenginden yana yapacağım. Sadece fakirler bana ilgi gösterirse (ki şu ana kadar öyle oldu) evlenmem, olur biter.

   Evrene mesajları yollamaya devam :D

   Sil
 2. Evlilik bir kale gibidir, içerdekiler dışarı çıkmak ister. Dışardakiler içeri girmek:) (evli 2 çocuk annesi)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. AhahhahahhahhHah :D "seni alan ağlasın, s.kini çama bağlasın" ( arkadaşımın küfürbaz babaannesi)

   Sil
 3. Ben de bu pozu vereceğim lütfen beni sakın ifşa etme blogunda! :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ahahah, lisede çok aşırı güzel bir kız vardı. Ama oğlanlar ona değil bana aşıktı. :D Tabi oğlanlar çok çirkin ve fakirdi. (Tabi bunun konumuzla alakası yok) Ama ben bu kızı bir gün olsun güzel diye kıskanmadım. Neden biliyor musun? Cevabı için Facebook'a gel.

   Sil
 4. Ayy saçmalama! Bir kadının kendine yapacağı en büyük kötülük evlenmek! Bak yemin ederim öyle. Ayrildigim için değil, en mutlu gorunen çiftlerin evi de bile bir cadı kazanı kaynıyor yüzde yüz emin olabilirsin. Ayy sakkın sakkın sakkın ha diyerek Nez'i de yadetmis olayım. Aklı olan kadın zengin adam falan tavlamaz, aklı olan kadın hiç evlenmez. 32 yaşındayım bak abla sözü dinle azıcıkkk. O evlenenleri bir sene sonra görcem ben.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Yahu vallahi de ben aslında evlenmek istemiyorum. Zengin koca diyorum, bahçeli ev istiyorum diyorum ama bakma maksat muhabbet olsun. İnsanların gerizekalı gerizekalı konuşmalarından kaçmak için kendime bu yolu seçtim. Çok zengin bulursam evleneceğim dedim. Sussunlar diye. Yoksa sırf öğretmenim diye, gel seni x öğretmenle tanıştırayım, yok polisle tanıştırayım diyen zevzekler doluyor etrafıma.

   Sil
  2. Holding sahibi bile gelse, yok bi dakka o zaman düşünülebilir:) standart hayatı sürdürecek şekilde hiiç çekilecek dert değil.

   Sil
 5. ben evde kalmış kızları -ay pardon kadınları- çok severim :)
  genelde çok akıllı oluyorlar. ama azımsanmayacak bir çoğunluğu çekilmez ve kaprisli de oluyor hani. hani çevrenizde vardır eminim "ay bi evlense de kurtulsak şundan" dediğiniz tipler..
  şimdi yazarken bile tereddüde düştüm iyi mi kötü mü diye :P
  ama senin bekar halini seviyorum, bahsi geçen kişi olsa olsa Galler Prensi olur -ki bütün erkekler kendini öyle sanar-, senin onunla evlenince açacağın blog doğrusu hiiiiç ilgimi çekmez. hhıııııııh! :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bak feminist damarımı çatlatma Ayşe! Kadın evlenmeyince evde kaldı. Erkek evlenmeyince müzmin bekar. Üniversitede olurdu genelde hiç evlenmemiş hocalar. Kadınsa ve asabiyse, erkeksizlik başına vurmuş denirdi. Ama erkekse o tarz yorumlar yapılmazdı. Seks yapma ihtiyacı içinde olan, biz kadınlarmışız gibi sanki. O zamanlar eziktim, sesimi çıkaramıyordum. Şimdi 30a 2 kala ben de evde kalmışlar kervanına katılmaya hazırlanırken her an her yerde beni kadın haklarını savunurken bulabilirsin. ;)

   Sil
  2. O bu düzenin temelindeki en büyük adaletsizlik zaten.. Kadın evlenmiyor olmaz, alan olmuyordur. Erkek ise evlenmek istemiyor ya da beğenmiyordur. Bazen eşim "ben almasam evde kalırdın" gibi kendince şaka yapıyor da evde neden boyum kadar bi vazo bulundurmuyorum bu durumlar için diye hayıflanıyorum..
   Aslında evli erkekler o asabi yaratığa dönüşüyor biliyor musun :) erkeğin evlisi kadının -bazısının- evde kalmışı gibi yani :P
   Orası işin şakası tabiiki: erkeksizlik vs. Bence evde kalmış(!) kadının asabiliğinin temelinde kafası ütülenecek/didiklenecek ve sonuçta stres atacak bir erkek bulamamak yatıyor :) Ya bizim amir hatun kişisi boşanalı 3 sene oldu hayatımızı zehire çevirdi misal. Kocaya olan hırsını bizden çıkarıyor resmen. Böyle tiplerin kıllı-huysuz birine hizmet ederek streslerinden arınmaları çok ilginç gerçekten..
   Evli erkeğin siniri neden acaba :)

   Sil
  3. Evli erkeğin siniri, parasını karısına yedirmekten. ''Evlenmeseydim şimdiye Q7'm olmuştu. Yedi bitirdi bu kadın beni iliğime kadar sömürdü'' (İmza: Evli erkekler)

   Sil

Yorum Gönder

Alkışlayan eller dert görmesin

Bu blogdaki popüler yayınlar

İrem Çağıl

Eli yüzü düzgün öğretmen kız takip altında