Ekşi Sözlük'ten alıntı

''.......ekonomik sıkıntı nedeniyle üniversitede okuyamayanların değil de yaşıtları sınavlara hazırlanırken haytalık yapıp fingirdeme peşinde koştuğu için eğitimini sürdürmeyenlerin rağbet ettiği 'bio atarlanması'dır.
bu tipler, üniversite mezunu herkesten intikam almak istediği gibi her birine de husumet besleme gerekçesi üretmekten asla vazgeçmezler. acınası ama bir o kadar da uzak durulası bir kompleksin taşıyıcısıdırlar.
iş bilgisi kısmına da genellikle kendi işimin patronuyum yazarlar.
bu kelimeyi ilk defa kullanacağım için çok heyecanlıyım ama` bunu yazan lümpendir. ayrica maldır. bunu yazani tanimasan, o kişinin ne bileyim bi cansever,
kader, kibariye filan oldugunu dusunursun.
lan sen kimsin ki hayat universitesinden mezun oluyosun be? hayatta da hicbisey gormemistir haa bunu yazan. en fazla evinde cocugunu bakmistir, kocasi da fabrikada asgari ucretle calismistir.
lan sokakta mi buyudun de hayat universitesinden mezun oldun? ne bu keder ne bu "cok yasamislik" ayaklari. 
ne pis adamlarsiniz siz be.
birazdan da "once lafa bakarim laf mi diye, sonra diyene bakarim adam mi diye" seklinde paylasim da yapar bu barzo, kezban, kamil.
edit: hizimi alamadim...
bi de bunlarin "beni neden facebooka eklemiyosun/neden sildin" diye soran versiyonlari var. ulan kamile, ulan kezban, kamil, ulan recep ivedik.. ben senin o sacma paylasimlarinla neden ugrasayim yavvvv. manyak miyim ben beeee.'' 

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

İrem Çağıl

Eli yüzü düzgün öğretmen kız takip altında